• Polski
  • English
  • Română
Studia w Anglii

Jak zaaplikować

Londyn - Birmingham

Etapy aplikacji

Co przygotować aby poprawnie i szybko złożyć aplikację

APLIKACJA NA UNIWERSYTET

-Potrzebujesz tylko dowód lub paszport oraz maturę zdana na minimum 55%

– Wyślij aplikację online lub przyjdź do nas do biura

Wybierz kierunek

INTERVIEW NA UCZELNI

– Pomożemy Ci z przebrnieciem wywiadu na uczelni. Podpowiemy jakie tematy mogą wystapic na teście i jak się do nich przygotować.

WNIOSEK O FINANSOWANIE DO STUDENT FINANCE

Po odebraniu wyników pomagamy w wypełnieniu wniosku o przynznanie finansowania na studia do Student Finance England

– Jedyne co potrzebujesz to insurancenumber

– Po ukończeniu aplikacji powiemy Ci jakie dokumenty musisz wysłać, aby Twoja aplikacja przeszła pomyślnie.

Finansowanie

REJESTRACJA NA UCZELNI

– Musisz donieść na uczelnię na 2 tygodnie przed rozpoczęciem studiów świadectwo ze szkoły średniej, list z uczelni potwierdzający, że się dostałeś na studia oraz dowód tożsamości.

 

Nasza Agencja pomaga w całym procesie aplikacja od początku aż do samej rejestracji na uczelni. 

 

Middlesex University to położona w północno-wschodnim Londynie uczelnia, której początki sięgają 1878 roku.

  • Na uczelni studiuje ponad 25 000 osób, pochodzących ze 140 krajów,
  • Na jednego wykładowcę przypada średnio 18 studentów,
  • 46% wszystkich studentów to osoby pochodzące zza granicy.

Oprócz swojego głównego kampusu w Londynie, uniwersytet posiada też zagraniczne kampusy w Dubaju, na Mauritiusie i na Malcie, gdzie studenci mogą zdobywać międzynarodowe brytyjskie kwalifikacje.

Do obiektów sportowych uniwersytetu należy Fitness Pod, gdzie znajduje się jeden z niewielu „prawdziwych kortów tenisowych” na świecie (prawdziwy tenis jest oryginalną formą sportu, która różni się od współczesnego odpowiednika).

Middlesex został niedawno wybrany do programu brazylijskiej mobilności naukowej – jest to program stypendialny rządu brytyjskiego mający na celu sprowadzenie do Wielkiej Brytanii w ciągu 10 lat do 10000 brazylijskich studentów.

Nauczanie:

Middlesex ma zindywidualizowane podejście do nauczania i przygotowuje studentów na sukces w zmieniającym się świecie. Studenci rozwijają swoje umiejętności poprzez tworzenie i praktyczne doświadczenia. Uniwersytet znany jest ze swojej różnorodności kulturowej.

– Business School znajduje się na 209 miejscu najlepszych międzynarodowych biznesowych szkół na świecie, według Social Science Research Network.

– W 2018 roku, w rankingu Times Higher Education World University Rankings, Middlesex był jedynym współczesnym londyńskim uniwersytetem znajdującym się w rankingu czołowych 500 najlepszych uniwersytetów na świecie.

– W Guardian University Guide w 2018 roku kursy Film Production i Photography uznane zostały za najlepsze w Londynie.

– W Complete University Guide w 2018 roku kierunki Sports Science i Social Work uznane zostały za najlepsze w Londynie.

Praktyki i kariera:

Studenci Middlesex mogą brać udział w różnych programach wymian studenckich w ponad 100 instytucjach partnerskich na całym świecie. Staże oferowane są w ramach studiów lub równolegle z nauką, z opcjami trwającymi od 1 tygodnia do jednego roku. Uczelnia współpracuje m.in. z KPMG i brytyjskim Ministerstwem Sprawiedliwości.

Na uczelni działa inicjatywa MDXcel, w ramach której studenci pracują w zespołach nad rzeczywistymi projektami kierowanymi przez klienta oraz MDXcelerator, który oferuje wsparcie, mentoring i inkubację dla przedsiębiorstw rozpoczynających działalność.

Udogodnienia dla studentów:

Uczelnia posiada czynną przez całą dobę bibliotekę, która posiada ponad 1000 miejsc do nauki, 600 komputerów i 340 laptopów do wypożyczenia. Otwarta w 2018r. Strefa Wsparcia Nauki w bibliotece Hendon oferuje spotkania studenckie i warsztaty o zróżnicowanej tematyce.

Kursy odbywają się w bogato wyposażonych, specjalistycznych pracowniach. Studenci położnictwa korzystają z realnego sprzętu, wykorzystywanego później w pracy, a studenci nauk sportowych mogą współpracować z zawodnikami i trenerami elitarnego klubu rugby Saracens. Studenci prawa mają dostęp do specjalistycznych izb w ratuszu w Hendon. Studenci kierunków kreatywnych mogą korzystać ze studiów telewizyjnych, radiowych, nagrywania dźwięku oraz 80-stanowiskowego warsztatu multimediów cyfrowych.