2876
  • Polski
  • English
  • Română
Poznaj nas lepiej

O nas

Jako Agencja rekrutacyjna dla studentów PL Recruitment działamy tak, aby Twój proces rejestracji przebiegł w jak najłatwiejszy sposób. Posiadamy bezpośredni kontrakt z uniwersytetami, więc nic nie płacisz za nasze usługi oraz nie musisz przechodzić przez uciążliwą aplikację UCAS.  Skorzystaj z wyszukiwarki kierunków na naszej stronie!

Działamy od 2018r i do tej pory zapisaliśmy z sukcesem ponad 1000 studentów!

Nasza oferta nie kończy się jednak na samym procesie rejestracji. Oferujemy kompleksowe wsparcie dla naszych klientów na każdym etapie ich edukacyjnej podróży. Potrzebujesz pracy, aby sfinansować swoje studia? Zadzwoń do nas! Chcesz podszlifować swój język obcy przed rozpoczęciem nauki? Jesteśmy tu, aby Ci pomóc! A może potrzebujesz porady prawnej albo tłumaczenia ważnych dokumentów? Również się tym zajmiemy! Możesz przeczytać jak wyglądają studia w Anglii w naszym artykule.

Jesteśmy pewni tego, że pomożemy Ci w każdej sprawie związanej ze studiami, oraz rzeczami pokrewnymi.
Możesz nam zaufać, że będziemy działać z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, abyś mógł skupić się na osiąganiu swoich celów akademickich i zawodowych.

Nie czekaj dłużej! Dołącz do grona zadowolonych studentów, których drogą do sukcesu wspiera PL Recruitment Agencja rekrutacyjna dla studentów. Skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznij swoją przygodę z edukacją w Polsce w sposób bezstresowy i efektywny!